Archiwum listopad 2015


lis 04 2015 CZAS

Zastanawiam się sam, czy tylko mi te dni galopują w tak szybkim tempie czy może jestem jakimś odosobnionym przypadkiem, co za tym idzie muszę w inny sposób zorganizować i zaplanować sobie swój czas. W szkole byłem na tyle ambitny i aktywny, że wpadły kolejne dobre oceny, tych nigdy za mało jestem wręcz zadowolony z takiego biegu sprawy, głównie jeżeli chodzi o matmę. Nie będę również ukrywał faktu, że do zaliczenia mam jeszcze bardzo wiele przedmiotów, nauczyciele bez mała do końca semestru będą badać naszą wiedzę, co do tego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. W końcu odbyłem niezwykle istotną rozmowę z Katarzyną, przebiegła ona w miarę powoli, ponownie wyjaśniliśmy sobie wszystko jednocześnie ustalając, iż to jak będziemy wspólnie spędzać czas, ustalimy zawsze razem. W domu zmotywowałem się do tego aby przygotowaćprzebudziłem wieczerzę, musiała wszystkim smakować bowiem nic z niej nie zostało, niekiedy warto wykonać taki gest. Spakowałem się do szkoły gdy się  w środku nocy, nie mogłem przez godzinę usnąć.

janosh1 : :
lis 04 2015 ZAKUPY

Środa była dla mnie dniem przełomowym w tym tygodniu, co to takiego świadczy? Mianowicie miałem określić pewne szczegóły z Kaśką dotyczące naszego odjazdu, jednocześnie zaliczyć w szkole dwie kartkówki. Okazało się to zadanie lecz niemożliwe do zrealizowania, nie dlatego że nie wyrażałem w tym aspekcie odpowiednich chęci, zwyczajnie profesory nie mieli czasu lecz wskazali mi inny termin. Dojrzałem, iż to właśnie w środy mamy właśnie dosyć dużą labę w szkolę, tymczasem na ostatniej lekcji moja teoria mogła zostać w bardzo prosty sposób obalona, albowiem pewien z uczniów podpadł naszej nauczycielce. Niespodziewana kartkówka mogła wielu z nas, utopić z takiego przedmiotu jakim jest matma, udało się aczkolwiek załagodzić atmosferę, i obyło się bez takich niespodzianek. Dialog z Kaśką przeniesiona została na kolejny dzień, musiała coś tam mamie pomóc, z tej przyczyny postanowiłem spędzić razem z rodzicami czas, wybraliśmy się na wieczorne wręcz zakupy zaś później wspólnie coś oglądaliśmy, oraz tak w sumie minął ten dzień.

 

Zerknij tam Szamba betonowe radom

janosh1 : :
lis 04 2015 AUTA

Zawsze we wtorek mam na późniejszą porę do szkoły, niemniej jednak jak to mam w zwyczaju wstaje znacząco wcześniej, tak żeby nie tylko spakować się do szkoły lecz też jakoś zagospodarować sobie ten dzień. Jakoś w tygodniu nie potrafię się wyspać tak jak bym tego chciał, mnóstwo czynników ma na to wpływ, jednak dla mnie najważniejsze było to, iż dziś po szkole jadę z ojcem oglądać jeden z czterokołowców. Takiego smsa przysłał mi dziś z samego rana, zatem nieco mnie w pewien sposób rozproszył i spowodował, że myśli będą krążyć wedle tego zagadnienia, ktoś zamierza się sporadycznie pozbyć auta i może ja na tym skorzystam? W trakcie oględzin tego pojazdu okazało się jednak, iż nie jest ono warte swojej ceny, jednak rzeczywiście Opel całkiem nieźle przedstawiał się z zewnątrz, to jednakże jego silnik jak i stan techniczny pozostawiał niesłychanie sporo do życzenia. Dlatego nie dobiliśmy transakcji, nie byłem w żaden sposób rozczarowany kiedy wracałem do domu, wprost przeciwnie nawet cieszę się, iż mój ojciec dysponuje taką wiedzę oraz potrafi doradzić.

janosh1 : :