Najnowsze Wpisy

CZAS 
04. listopada 2015 17:35:00
linkologia.pl spis.pl

Zastanawiam się sam, czy tylko mi te dni galopują w tak szybkim tempie czy może jestem jakimś odosobnionym przypadkiem, co za tym idzie muszę w inny sposób zorganizować i zaplanować sobie swój czas. W szkole byłem na tyle ambitny i aktywny, że wpadły kolejne dobre oceny, tych nigdy za mało jestem wręcz zadowolony z takiego biegu sprawy, głównie jeżeli chodzi o matmę. Nie będę również ukrywał faktu, że do zaliczenia mam jeszcze bardzo wiele przedmiotów, nauczyciele bez mała do końca semestru będą badać naszą wiedzę, co do tego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. W końcu odbyłem niezwykle istotną rozmowę z Katarzyną, przebiegła ona w miarę powoli, ponownie wyjaśniliśmy sobie wszystko jednocześnie ustalając, iż to jak będziemy wspólnie spędzać czas, ustalimy zawsze razem. W domu zmotywowałem się do tego aby przygotowaćprzebudziłem wieczerzę, musiała wszystkim smakować bowiem nic z niej nie zostało, niekiedy warto wykonać taki gest. Spakowałem się do szkoły gdy się  w środku nocy, nie mogłem przez godzinę usnąć.

janosh1 : :

ZAKUPY 
04. listopada 2015 17:32:00
linkologia.pl spis.pl

Środa była dla mnie dniem przełomowym w tym tygodniu, co to takiego świadczy? Mianowicie miałem określić pewne szczegóły z Kaśką dotyczące naszego odjazdu, jednocześnie zaliczyć w szkole dwie kartkówki. Okazało się to zadanie lecz niemożliwe do zrealizowania, nie dlatego że nie wyrażałem w tym aspekcie odpowiednich chęci, zwyczajnie profesory nie mieli czasu lecz wskazali mi inny termin. Dojrzałem, iż to właśnie w środy mamy właśnie dosyć dużą labę w szkolę, tymczasem na ostatniej lekcji moja teoria mogła zostać w bardzo prosty sposób obalona, albowiem pewien z uczniów podpadł naszej nauczycielce. Niespodziewana kartkówka mogła wielu z nas, utopić z takiego przedmiotu jakim jest matma, udało się aczkolwiek załagodzić atmosferę, i obyło się bez takich niespodzianek. Dialog z Kaśką przeniesiona została na kolejny dzień, musiała coś tam mamie pomóc, z tej przyczyny postanowiłem spędzić razem z rodzicami czas, wybraliśmy się na wieczorne wręcz zakupy zaś później wspólnie coś oglądaliśmy, oraz tak w sumie minął ten dzień.

 

Zerknij tam Szamba betonowe radom

janosh1 : :

AUTA 
04. listopada 2015 17:29:00
linkologia.pl spis.pl

Zawsze we wtorek mam na późniejszą porę do szkoły, niemniej jednak jak to mam w zwyczaju wstaje znacząco wcześniej, tak żeby nie tylko spakować się do szkoły lecz też jakoś zagospodarować sobie ten dzień. Jakoś w tygodniu nie potrafię się wyspać tak jak bym tego chciał, mnóstwo czynników ma na to wpływ, jednak dla mnie najważniejsze było to, iż dziś po szkole jadę z ojcem oglądać jeden z czterokołowców. Takiego smsa przysłał mi dziś z samego rana, zatem nieco mnie w pewien sposób rozproszył i spowodował, że myśli będą krążyć wedle tego zagadnienia, ktoś zamierza się sporadycznie pozbyć auta i może ja na tym skorzystam? W trakcie oględzin tego pojazdu okazało się jednak, iż nie jest ono warte swojej ceny, jednak rzeczywiście Opel całkiem nieźle przedstawiał się z zewnątrz, to jednakże jego silnik jak i stan techniczny pozostawiał niesłychanie sporo do życzenia. Dlatego nie dobiliśmy transakcji, nie byłem w żaden sposób rozczarowany kiedy wracałem do domu, wprost przeciwnie nawet cieszę się, iż mój ojciec dysponuje taką wiedzę oraz potrafi doradzić.

janosh1 : :

Weekend szał 
17. sierpnia 2015 09:41:00
linkologia.pl spis.pl

Wstać w sobotę przed 8 rano, zdarzyło mi się pierwszy raz od bardzo dawna, obudził mnie telefon i nagle pojawiła się nadzieja na wyszukanie pracy. Rzecz jasna rozmowa wstępna zrealizowana w ten sposób, to tylko początek drogi jaką będę skazany przejść, zdaje sobie w pełni z tego faktu sprawę. Podzieliłem się dobrą informacją z rodzicami, którzy tak samo jak ja ucieszyli się z tego powodu, natomiast podkreślili iż mam w dalszym toku koncentrować się w pierwszej kolejności na polepszeniu ocen. Marzy mi się studiowanie na wybranym przeze mnie kierunku, rozpatruje mimo to możność realizowania studiów w układzie zaocznym, całe popołudnie spędziłem na porządkowaniu domu, potem zdecydowałem się na przechadzke oraz kawusię z moją partnerką. Wobec tego muszę uznać, że wieczór był ogromnie udany i że nie zakładałem że minie tak błyskawicznie, następny wolny dzień jakim była niedziela także kwalifikował się do tych z gatunku dostatecznie zajmujących, liczyłem niemniej jednak na to że chociaż przyzwoicie się wyśpię i musiałem pamiętać o przygotowaniu się do szkoły.
Zajrzyj także: szambo betonowe cena

janosh1 : :

opowiesc 
05. stycznia 2015 16:58:00
linkologia.pl spis.pl

Wyspany w piątek rano, wyruszyłem do szkoły pewny siebie także swoich umiejętności, dotyczy to sprawdzianu jaki mnie czekał, też referatu którego jednak nie zdążyłem odpowiednio poprawić. Chyba znów uśmiechnęło się do mnie szczęście, stopień z zadania jakie wykonałem była bardzo satysfakcjonująca natomiast dyktando z polskiego poszło totalnie przyzwoicie, zrobiłem nieco błędów stylistycznych ocena powinna być aczkolwiek dobra. W końcu piątkowe popołudnie miałem poniekąd wyłącznie dla siebie, zdaje się takiego pragnąłem wskutek tego umówiłem się z kumplami na wieczorny wypad na miasto. Nie do końca on wypalił nie ma co ukrywać faktu, iż niektórzy z mojego środowiska także towarzystwa nie dorośli o tego by w pewnych miejscach się pojawiać i tylko zmącili całą atmosferę. Wracając szybciej do domu, spróbowałem porozmawiać z moją partnerką, jaka w dodatku już przedtem starała się dodzwonić do mnie, teraz ja miałem wyciszony telefon, odebrała go aczkolwiek dialog jakoś nam szczególnie się nie udała zaś prawie skończyła się niepotrzebną pyskówką.

janosh1 : opowiadania :

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Ksiega gości

Księga gości

Kategorie postow