Archiwum - marca 2016

Figura 
01. marca 2016 12:29:00
linkologia.pl spis.pl

Pozytywnym akcentem rozpoczął się następny dzień piątek. W końcu zaczyna się koniec tygodnia, czyli więcej czasu na własne potrzeby. Następnego dnia mecz wyjazdowy, tymczasem zostałem powołany na rezerwę. Referat zaprezentowany na piątkę, tego pożądałem aby zatuszować minioną kartkówkę. Akurat przedmiot był na tyle fascynujący, iż bez mała w ogóle nie używałem kartki na której było wszystko opisane. Niestety zrobiły się drobne zaległości i jak zwykle wiele nauki na przyszły tydzień, wszak postanowiłem zawziąć się oraz dzisiaj jeszcze przygotować się na poniedziałek. Godzina 22:15, jestem z siebie dumny, gdyż nauczyłem się na dwa testy oraz kartkówkę. W niedzielę sobie powtórzę jedynie. Wyszedłem dzisiaj jeszcze na chwilę na podwórko, ponieważ ziomek wpadł na peta. Ja naturalnie nie palacz, aczkolwiek podtrzymałem towarzystwa koledze skarżącego się ubytek motywacji do nauki. Z uśmiechem na twarzy mogłem wrócić do domu, kuchnie ominąłem, spojrzałem sekundę na odbiornik telewizyjny po czym udałem się do pokoju i zasnąłem.

janosh1 : :

Plotka 
01. marca 2016 12:22:00
linkologia.pl spis.pl

Nienawidzę rozpoczynać lekcji od godziny siódmej, albowiem stale trzeba wcześniej położyć się spać zaś nie zawsze zasypiam na zawołanie. Dzień zaczynam od wychowania fizycznego więc mogłem skutecznie funkcjonować resztę dnia przytomny. Pani od matematyki zachorowała co sprawia, że egzamin został przełożony. Znów czuje niedosyt, bowiem wszak byłem przygotowany. Szybko zaczęty dzień , to i szybko ukończony względem szkoły. Referat napisany, sporządziłem dietetyczną pizzę z kurczakiem co niesłychanie pozytywnie zaskoczyło rodziców. Tradycyjnie krótkie przypomnienie ostatnich lekcji zaplanowanych na jutro, i referatu aby nie dać się zaskoczyć oraz ruszam na siłownię. Spragniony użycia pozostałych sprzętów chyba skorzystałem z każdego dostępnego na siłowni. Wybrałem najlepsze sprzęty na jakich będę harmonijnie przez trzy miesiące trenował, bowiem mięśnie podobno lubią co jakiś być doładowywane pozostałymi ćwiczeniami dlatego początkowo będą to trzy miesiące. Na kolację by się nie opychać zjadłem owsiankę oraz tak zakończyłem dzień.

janosh1 : :

Katar 
01. marca 2016 12:16:00
linkologia.pl spis.pl

Kolejny dzień oraz kolejne zmagania. Stałem się w ostatnim czasie bardziej odpowiedzialny, staram się przyzwoicie wykorzystywać czas ażeby inwestować w edukację a także w siebie. Zostałem dostrzeżony przez rówieśników jako iż moje dłonie lekko napuchły. No cóż z tego co mi wiadomo pierwsze dni przynoszą najlepsze wyniki, gorzej jest z kolejnymi, niemniej jednak po trudach do celu. Żeby osiągnąć sukces powinno się cierpliwie pracować. Dzień wolny od siłowni, dzień też całkiem luźny w szkole. Dzisiaj pomimo zwiastowanych ewentualnych kartkówek nie było kompletnie nic. Na jutro zapowiada się jeden sprawdzian z matematyki, więc miałem dużo czasu na przygotowanie referatu z fizyki. Dużo buszowałem w przepisach dietetycznych okazało się iż nawet kebab dodatkowo pizza może być krzepka jeżeli jest przyrządzona z właściwych komponentów. Dlatego ustalam z rodzicami, że od czasu do czasu ja będą sporządzał obiady podług moich zapotrzebowań na co istotnie przystali. Oglądnąłem film oraz ożywiony nowymi szansami położyłem się do łoża.

Wejdź także: Szamba betonowe Koszalin

janosh1 : :

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123